На відміну від експродюсера, Джамала неохоче коментує розрив їхнього контракту. На нове зізнання її надихнули шанувальники.

Читайте також Чоловік Джамали несподівано завітав на "Танці з зірками": відео

Одна з прихильниць зауважила, що співачка дуже змінилась після того, як розпрощалась з Ігорем Тарнопольським. "Схудла й розквітла. Ось, що прощання з продюсером робить з людьми", – йдеться в одному з коментарів. Зірка не стала заперечувати.

Це клас, це життя. Просто все розквітло й ожило, я б так сказала,
– лаконічно заявила Джамала.

Зазначимо, що після розриву з наставником артистка наважилась на сміливий крок – участь у новому сезоні "Танців з зірками". На проєкті вона розкрилась як особистість, однак не всі телеглядачі схвально відгукуються про її танці:

  • "При всій повазі, на "Танцях" ви ні про що";
  • "Танці дуже й дуже слабкі. Ще б танець маленьких каченят станцювали".

Джамала з партнером по "Танцях з зірками" / Фото з інстаграму співачки

До теми Це було несподіваною ситуацією, – експродюсер Джамали про розрив робочих стосунків з зіркою

Головне про розрив Джамали з продюсером

  • У серпні з ютуб-каналу Джамали зникли всі кліпи за останні три роки. У мережі подейкували, що це справа рук її експродюсера Ігоря Тарнопольського.
  • За кілька днів співачка спростувала чутки й заявила, що в червні цього року повністю змінила менеджмент, тому відновлює доступ до свого ютубу.
  • Сам Ігор Тарнопольський натякнув на шантаж і маніпуляції з боку Джамали. Ба більше, він ображений на експідопічну за те, що після 11 років пліч-о-пліч вона пішла від нього різко й без жодних попереджень.