Артистка розповіла, що не розпещує старшого сина Еміра. Як з'ясувалось, хлопчик отримує нові іграшки як заохочення за гарну поведінку – коли складає іграшки після гри, чемно себе поводить, вітається з гостями, не вередує. Однак догодити сину Джамали досить важко, адже ледь не щотижня в нього виникає нове захоплення.

До теми Джамала захопила новими світлинами з молодшим сином

Які іграшки подобаються старшому сину Джамали

Співачка поділилась, що раніше в Еміра були переважно м'які іграшки, тоді він був в захваті від роботів і драконів. Тепер для малюка в пріоритеті машинки. Однак знаменита матуся запевняє, що уява сина не має меж, адже він щоразу вигадує нові розваги і перетворює на іграшки все, що бачить навколо.

Люблю спостерігати за тим, як грається Емірка. Був період, коли йому подобалися м'які іграшки, ще тиждень тому захоплювався драконами і роботами. Зараз Емір дуже любить машинки! Сьогодні пожежна машина перевозила його йогурт,
– розповіла Джамала.

Новий допис зірка доповнила милим домашнім фото зі старшим сином. Вона зробила селфі з розкішним макіяжем з блискучими тінями та в картатій сорочці, а малюк відволікся від пожежної машини, з цікавістю заглядаючи в камеру.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Більше про старшого сина Джамали: