Те, що лідер "Океану Ельзи" став батьком, журналісти розсекретили лише наприкінці серпня. Ймовірно, Святослав Вакарчук, який тримає особисте за сімома замками, нескоро розповів би про поповнення. Однак тепер змушений час від часу відповідати на запитання про сина. Так, на малюка чекає особливий подарунок від зіркового татуся.

Читайте також Святослава Вакарчука довели до сліз на "Голосі країни": чому заплакав зірковий тренер

Святослав Вакарчук про сюрприз сину

Артист не став заперечувати, що з появою Івана його життя круто змінилося. Син вплинув навіть на творчість Вакарчука – надихнув на альбом колискових. Артист планує випустити його трохи згодом, коли Іван підросте.

Маленькі діти впливають на якісь побутові зміни, з'явились емоції, яких я не знав раніше. Навіть хочу записати альбом колискових. Щоправда, син ще дуже маленький, аби обрати, які йому більше до вподоби. Тому трохи доведеться зачекати,
– розповів Святослав Вакарчук.

Що відомо про батьківство Святослава Вакарчука

  • Інформація про те, що Святослав Вакарчук вперше став батьком, прогриміла 25 серпня. Пресслужба музиканта підтвердила чутки й оголосила, що малюка назвали Іваном.
  • Хлопчик народився наприкінці травня, а зірковий батько три місяці приховував його появу.
  • Сина 46-річному Вакарчуку народила продюсерка Radioaktive Film Євгенія Яцута. Ще у травні її бачили вагітною на одному з кінозаходів, а вже влітку вона шукала двох цілодобових нянь.
  • Після концерту у Львові музикант вперше прокоментував народження сина. Він заявив, що не розповідає про нього, щоб "дати повноцінно стати на ноги без зайвої уваги".