Вони всі полетіли до Анталії, де вже розмістились в готелі. Тепер Катерина ділиться з підписниками контентом з відпочинку.

Важливо Під час бойового завдання на Запоріжжі загинув видатний музикант Андрій Чепіль

Катерина Репяхова з сином поїхала у відпустку

Блогерка виставила відео, як сім'я добиралася до Туреччини. Вони спершу відправились з Києва в Одесу, тоді поїхали до Молдови. Звідти вже полетіли до Анталії. 1 жовтня Катерина з сином та мамою розмістились у готелі. Блогерка зауважила, що дорога видалась доволі легкою й Мишко був весь час чемний.

Спершу жінка насолоджувалась відпочинком без соцмереж, проте тепер знову повернулася до свого блогу й ділиться відео та фото з відпустки.

Я не можу передати, як мене розпирає від щастя, коли я бачу щасливого сина,
– зазначила зіркова матуся.

Катерина Репяхова поїхала у відпустку / Скриншоти з інстаграм-сторіс блогерки

Українські зірки, які нещодавно були на відпочинку

  • Інфлюенсерка Даша Квіткова разом з друзями нещодавно подорожувала до Ісландії. Вона прогулялась вулицями Рейк'явіка та занурилася у термальну лагуну. Температура в ній близько +30 градусів, тоді як температура повітря не більше й +10. Зараз блогерка вже повернулась до Києва, де проводить час з сином, тренується, працює та зустрічається з друзями.
  • Раніше співак Володимир Дантес зі своєю дівчиною Дашою Кацуріною та її двома дітьми їздив у невелику відпустку. Ймовірно, вони були в Карпатах. Це можна зрозуміти по відео, яке виконавець зняв на тлі гір.
  • Також у Карпати в вересні їздила Тіна Кароль. Співачка згодом показала атмосферні кадри з поїздки. Вона просто на сіні заспівала фрагмент зі своєї пісні "Одне серцебиття". Це дуже потішило її фанів.