Сім'я українського музиканта Віктора Павліка повернулась до України. По дорозі до Києва артист разом з дружиною та сином заїхав до мами, яка живе в Теребовлі, що в Тернопільській області.

До слова Про відважних матерів, які рятують життя: Alekseev випустив щемливий трек у День захисту дітей

Катерина Реп'яхова показала схожість між внуком і бабусею

Бабуся Олександра за довгий час знову побачила онука. Вона зауважила, що Михайлик підріс з останньої зустрічі.

Катерина Реп'яхова зробила фото Віктора Павліка з його мамою та сином. На світлинах помітна схожість не тільки музиканта з ненькою, але й онука з бабусею.

Як можна бути такими схожими,
– підписала кадр дружина співака.


Віктор Павлік з сім'єю / Фото з інстаграм-сторіз

Сім'я Віктора Павліка повернулась в Україну

  • Катерина Реп'яхова з сином близько два місяці провела в Ізраїлі, гостюючи в сестри. Однак, як і обіцяла, згодом вирішила повертатись до України. Блогерка пояснювала, що не хоче пересиджувати війну за кордоном. Натомість вона хоче адаптуватись до ситуації в країні, жити повноцінним життям та платити податки для відновлення економіки.
  • Наприкінці травня дружина Віктора Павліка полетіла до Німеччини. Переліт був спокійним, але непростим: "На паспортному контролі в Німеччині з нами хлопець спілкувався не дуже гарно. Нам реально "щастить" з мамою на таких. В подробиці вдаватись не буду. Але він не вірив, що ми повертаємось в Україну в війну. Думав, що приїхали жити в Німеччину з Ізраїлю".
  • Все ж, Катерина Реп'яхова таки зустрілась з чоловіком у Ганновері. Після того, як музикант відіграв концерт у Берліні, родина поїхала до України. Для блогерки повернення додому було дуже емоційним та зворушливим. Вона показала особливе відео, в яке вклала кадри з поїздки.