Український актор Дмитро Ступка розповів, що після розлучення не ділив опіку над донькою з дружиною. Про це він повідомив 24 каналу.

Читайте повне інтерв'ю Війна застала мене в літаку, – інтерв'ю з Дмитром Ступкою про життя в США, розлучення та війну

Ступка про розлучення з дружиною

Дмитро Ступка поділився, що йому не заборонили зустрічатися з донькою. Однак квитки до Лос-Анджелеса, де перебуває дівчинка, коштують чимало.

Ми не ділили опіку. Поліна не забороняє мені бачитися з Богданою. Єдине, все впирається в гроші. Долетіти з Маямі в Лос-Анджелес – це 5 годин і квитки коштують від 500 до 600 доларів. Якщо я маю нагоду або кошти дозволяють мені прилетіти, то звичайно, що я можу це зробити, – розповів актор.


Дмитро Ступка з донькою / Фото з інстаграму Дмитра Ступки

Також Дмитро Ступка додав, що офіційно їхній шлюб не розірваний. Цей процес все ще триває.

"Ще ні, бо в Україні війна. Документ про шлюб є в Поліни, а вона живе не в самому Лос-Анджелесі, там немає Міст Експрес. Зараз триває передача цього документу в Україну. Ми там все вирішили, немає ніяких претензій один до одного. Ми розлучимося та й все", – зізнався чоловік.

Що відомо про розлучення Ступки і Логунової

  • На початку квітня білоруська модель вперше зізналась, що вона й Дмитро – більше не пара й не сім'я. Вона додала, що їм вдалось зберегти дружні стосунки.
  • Тоді ж Поліна заінтригувала фото з каблучкою. Згодом виявилось, що вона виходить заміж – їй освідчився американець. Логунова вже готується до весілля з нареченим.
  • Дмитро Ступка зізнавався, що причиною розриву була саме Поліна – вона нібито знайшла іншого та несподівано повідомила про це. Він важко переживав це та багато плакав, але згодом відпустив ситуацію.
  • Щоправда, Логунова заперечила колишньому й різко відповіла на його слова. "Якщо я скажу реальну причину – це знищить твою кар'єру. Якщо я додам фото – це знищить тебе, як особистість. Якщо я додам рахунки допомоги тобі після всього… Я думала, що ти мудріший".