Дмитро виїхав у США ще восени 2021 року разом з ексдружиною Поліною Логуновою та донькою Богданою. На початку 2022 року подружжя оголосило про розлучення. Зараз Поліна заручена з американцем, Ступка також залишається в Америці, але про особисте життя не говорить.

Вас може зацікавити Нова кохана Остапчука натякнула, коли почався їхній роман: чи був тоді Остапчук одружений

Чому Дмитра Ступку розкритикували за відео з США

Актор не є активним у соцмережах, однак днями він поширив відео, де показав, як катався на автомобілі нічним містом. Він їхав за кермом, поруч видно жіночі ноги. Фанати припустили, що Дмитро в США закрутив новий роман. Також Ступка показав кадри, на яких зображений мотоцикл.

Але такий ролик викликав обурення в підписників Дмитра. Під дописом фоловери актора висловлюють невдоволення, однак Ступка видаляє хейтерські коментарі.

  • "Шановний, вас дивляться українці. Ви самі знаєте, як їм зараз важко. Я вас раніше поважав. Ви просто дно".
  • "Ганьба".
  • "Повага до цієї особи зникла. На тлі подій в Україні ось це...".
  • "У нас на фронті гинуть діти, а тобі просто весело. Думала, непоганий актор, а виявилося – людина-г*мно".
  • "Та це він в Бахмут їде волонтерити".
  • "Яка ти свиня".

Однак позитивні коментарі, хоча їх мізерна кількість, Ступка залишає.

  • "Дімо, насолоджуйся життям. Не звертай увагу на неадекватів".

Нагадаємо, Дмитро Ступка був одружений з колористкою Поліною Логуновою. У пари є спільна донька Богдана. Через кілька місяців після розлучення Поліна оголосила про заручини. Її новим обранцем став американський бізнесмен, вони разом відкрили салон краси в Лос-Анджелесі. Влітку в інтерв'ю 24 Каналу актор розповідав, що його серце вільне. Тоді в нього не було сильного бажання починати нові стосунки. Також відомо, що війна застала актора в літаку, коли він летів до Стамбула. В Україну Дмитро не наважився поїхати, тому згодом повернувся в США.