Роман Ірини Білик та Дмитра Коляденка активно обговорюють досі. Шоумен вважає, що все тому, що вони кохали та й досі люблять одне одного. За його словами, їхній цивільний шлюб був щасливим і бездоганним, але з "італійськими пристрастями".

Читайте також Ірина Білик назвала умову розлучення з чоловіком

Чому Білик та Коляденко не одружилися

Попри мало не бездоганні відносини, пара так і не одружилась. Все тому, що Ірина Білик 5 разів відмовляла на пропозиції Дмитра.

Щороку я дарував Ірі обручки й робив їй пропозиції. І золоту, і діамантову, дерев'яну, і олив'яну. Щороку, особливо перед Новим роком, я робив їй пропозиції. Вона персні брала, а заміж не виходила. І я їй дав прізвисько. Я її називав "Іра – Динамо",
– зізнався Коляденко.

Хоч виконавиця відмовлялась виходити заміж, іноді вона носила каблучки, подаровані танцівником. Одна з них стала її улюбленою.

"Вона дуже любить ангелів. Цей перстень був найулюбленішим, при тому, що в Іри багато діамантів, золотих каблучок, але ось ця олив'яна з ангелятами – для неї це найулюбленіша на світі", – поділився Дмитро Коляденко.


Дмитро Коляденко та Ірина Білик / Фото з інстаграму Ірини Білик

Що відомо про стосунки Дмитра Коляденка та Ірини Білик

  • Знаменитості перебували у цивільному шлюбі 4 – 5 років. Спершу вони демонстрували ідеальні відносини.
  • Та згодом Дмитро Коляденко почав дуже сильно ревнувати зірку. Через це у закоханих виникали конфлікти, шоумен навіть різав картини, викидав квіти від шанувальників та розбивав косметику.
  • Розлучення танцівник переживав дуже тяжко. Але зараз пара зберігає теплі дружні стосунки, вони підтримують один одного й запрошують на свята. Та відновлювати роман хореограф не планує.