Втім, у свій 38 день народження опублікував світлину у військовій формі. Крім того, він розповів, як почувається та зізнався, коли повернеться з фронту.

До теми Зі сцени в окопи: хто з українських зірок продовжує захищати Україну в лавах ЗСУ

Дмитро Дікусар показався у військовій формі

На фото хореограф позував у військовому однострої зі зброєю.

Під світлиною він поділився з підписниками своїми думками. Так, Дмитро зізнався, що цивільні та військові – це два різні світи. Втім, без перших було б дуже важко другим. Дікусар додав: "Вони ніби поряд, але між ними "прірва"".

Також чоловік закликав підтримувати захисників: "Коли ви бачите військових, не опускайте очі! Привітайтеся або посміхніться. Нікому не треба, щоб ви емоціонували, достатньо просто поваги й продовження підтримки людей, які вас захищають! Тільки адресно і з розумом. Я давно усвідомив, що без помочі звичайних цивільних ми б давно програли. Просто не втомлюйтеся і бережіть себе. Без вас нам кінець".

Сам Дмитро зауважив, що завдяки близьким почувається зараз щасливим.

Я щасливий, бо оточений прекрасними людьми, маю вашу любов і довіру. Відчуваю це постійно,
– написав танцівник.

Крім того, Дікусар наголосив, що "ще не "награвся" у війну" і повернеться тільки після перемоги.

Дмитро Дікусар служить в ЗСУ: що відомо

  • Після початку повномасштабного вторгнення танцівник пішов захищати Україну. У березні Дмитро ледве не загинув від балістичних ракет, запущених російськими військами по його батальйону.
  • Хореограф утримується від розголошення особливостей своєї служби. Крім того, через вимоги роботи він рідко з'являється в мережі.
  • У червні Дмитро Дікусар потрапив до лікарні. У нього була дуже серйозна ангіна. Втім, після лікарняного знову повернувся на передову.