Дікусар побачився з рідними

Через лікування Дікусар мав звільнення, тож зміг побачитися зі своєю сім’єю. Нагадаємо, що Дмитро був на лікарняному, бо ​​в нього була серйозна ангіна.

Цікаво Не приходять повістки, – Женя Кот відверто зізнався, чому не йде воювати на фронт

2 червня захисник вийшов на зв'язок та повідомив, що вже повернувся на фронт.

Нещодавно мав звільнення на певний час. Вперше за рік обійняв рідних і подякував Богу за це. Відверто, на гражданці відчув себе дискомфортно. Повернувся на службу,
– написав Дмитро.

Він також опублікував своє фото вперше за 4 місяці. Адже на знаменитість показується підписникам дуже рідко.


Дмитро Дікусар повернувся на фронт після лікування / Фото з його інстаграму

Дікусар звернувся до українців

Військовий заявив, що українці мають жити та радіти життю.

Але не забувайте, яку ціну за це заплатили і платять ті, хто цінує ваше життя більше за своє. І дякую, що невтомно допомагаєте Збройним Силам! Без вас, любі, ми би не дочекались обіцяного озброєння,
– заявив Дікусар.

Він також звернувся і до тих, хто наживається на цій кривавій війні. Дмитро "побажав" їм, встигнути витратити все, натякнувши, що одного дня вони понесуть за все відповідальність.

Дмитро підсумував найважливіше: "Україна є і буде вільною!!".

Дмитро Дікусара служить в ЗСУ: останні новини

  • Ще з початком повномасштабної війни Дмитро Дікусар пішов захищати Україну на фронт у лавах ЗСУ. У березні він ледь не загинув від балістичних ракет, адже його батальйон обстріляли росіяни.
  • Сам танцівник не розсекречує, де служить, але його ексдружина Ірина Білик обмовилася, що "він там, де воєнні дії".
  • Загалом хореограф вкрай рідко виходить на зв'язок, бо, за його словами, через його службу він не може цього робити. Востаннє Дікусар давав про себе знати наприкінці січня цього року. Захисник у соцмережі опублікував своє селфі з передової.
  • А перед тим він з’являвся в мережі всередині жовтня. Тоді Дмитро просив свою багатотисячну аудиторію задонатити на рації для підрозділу, а після закриття збору знову зник.