Повномасштабне вторгнення Росії мобілізувало багатьох знаменитостей, які впевнено взяли до рук зброю та стали на захист Батьківщини. Уже тривалий час їхнє життя зосереджене на фронті.
Дмитро Дікусар до повномасштабного вторгнення Росії був успішним хореографом та одним з найкращих танцівників. З 24 лютого 2022 він ухвалив тверде рішення йти у ЗСУ. Дмитро запевнив, що не піде з війська, поки не закінчиться війна.