Про це Дмитро Дікусар заявив в ефірі телемарафону, передає 24 Канал. У танцівника-військового запитали, чи вийшов би він на паркет з Владом Ямою.

Цікаво Люди роблять висновки, – Єфросиніна зізналася, що думає про Олега Винника та Влада Яму

Що Дмитро Дікусар думає про Влада Яму

Хореограф висловився про свого колегу, який відсиджується за кордоном. Дікусар різко відповів, що взагалі не згадує про Влада Яму.

У мене немає жодних думок з цього приводу. Я взагалі не згадую про Влада. У мене є люди, про яких я маю піклуватися і думати. А свою увагу, час і енергію треба витрачати на людей, які цього гідні,
– заявив Дмитро.

Військовий наголосив, якби в нього не запитали про Влада Яму, він би і не згадав колишнього колегу.

Як склалася доля хореографів після початку війни

  • Дмитро Дікусар після вторгнення Росії 24 лютого 2022 пішов захищати Україну на фронт. У березні він ледь не загинув від балістичних ракет, його батальйон обстріляли росіяни.
  • Танцівник не розсекречує, де служить, але його ексдружина обмовилася, що "він там, де воєнні дії". Крім того, Дікусар вкрай рідко виходить на зв'язок. Зараз він у відпустці.
  • Водночас Влад Яма на початку повномасштабної війни покинув Україну. Попри критику, артист стверджує, що виїхав з країни до закриття кордонів. Він вже понад рік з сім'єю живе в Маямі (США).
  • Днями Влад Яма засвітився у Флориді, де відбувся благодійний захід заради допомоги Україні. Там же був і його кум, ведучий Анатолій Анатоліч.