Крім того, на подію з України до США прилетів Анатолій Анатоліч. Згодом шоумен і танцівники поширили спільне фото у соцмережах.

Вас також може зацікавити Наривається на хейт, ходить на вечірки і збирає гроші: де зараз та чим займається Влад Яма

Влад Яма показався з дружиною та Анатолієм Анатолічем у Флориді

Танцівник поширив фото з дружиною. "Йдемо на дуже цікавий захід", – написав під фото Влад.

Влад Яма з дружиною
Влад Яма з дружиною / Скриншот з інстаграм-сторіс

Крім того, хореограф виставив світлину з шоуменом Анатолієм Анатолічем. На фото вони позували з колористкою Оленою Чорноморець. Влад був одягнений в білу сорочку та чорні штани, а Анатолій Анатоліч в чорну футболку й штани в тон.

Разом вони завітали на благодійний захід – форум BigMoney University. Його організували на підтримку України.

Влад Яма та Анатолій Анатоліч
Влад Яма та Анатолій Анатоліч / Скриншот з інстаграм-сторіс

Де зараз Влад Яма: головне

  • У розпал повномасштабної війни танцівник покинув Україну. Подробиці його виїзду залишаються невідомими, але артист стверджує, що успішно поїхав з країни до закриття кордонів.
  • Відомий танцюрист разом зі своєю родиною вже понад рік проживає в США. Влад, його дружина Ліліана та син Леон мешкають в Маямі.
  • Там танцівник влаштувався на роботу. З 16 лютого Влад Яма працює хореографом у танцювальній студії. Крім того, він займається благодійними заходами на підтримку України.

Як Влад Яма реагує на хейт через виїзд за кордон

Найбільше зіркового хореографа критикують за те, що він у перші дні повномасштабного вторгнення виїхав до США. До того ж українців обурює те, що Яма продовжує демонструвати своє безтурботне мирне життя у соцмережах. Водночас, коли Влада запитали, чи буває йому соромно за те, що він виїхав до США, той зізнався, що регулярно.