Танцівник висловився про мовне питання. Він вважає, що не треба утискати російськомовних в Україні.

Цікаво Відпочивайте, святкуйте весілля, – Дмитро Дікусар із ЗСУ звернувся до українців у тилу

Якою мовою спілкується Дікусар

Хореограф зараз говорить здебільшого українською мовою. Водночас російською може розмовляти зі своїми побратимами на фронті.

Цікаво, що на Сході Дмитро навмисно спілкувався з цивільними російською мовою.

У деяких людей є уявлення, що всі н**исти і б*ндерівці. Тому моя особиста мета була донести, що це (мова – 24 Канал) неважливо, це не змінює ситуацію. Незалежно від того, якою мовою я розмовляю, я прийшов боротися з ворогом,
– заявив Дікусар.

Він додав, що володіє кількома мовами, іноді може спілкуватися англійською.

За словами Дмитра, зараз йому приємно розмовляти українською мовою, хоча це було нелегко, адже він родом з Одеси.

"Я ріс у російськомовному колі спілкування. Я не винен, що так було. Я бачу, що люди з інших російськомовних міст, також переходять на державну. Є ті, хто свідомо перейшов на українську, як би важко їм не було", – наголосив Дікусар.

Дікусар висловився про мовне питання

Артист вважає диверсією те, коли хтось підіймає мовне питання. На його думку, люди мають переходити на українську свідомо, а не тому, що "ми будемо бити тебе палками по голові".

Якщо нас роз'єднають по причині мови, то ми втратимо країну і людей… Тому мовне питання для мене – диверсія. Я думаю, що це робиться навмисне, щоб ми всі пересварилися. Звісно, ворог цьому радітиме,
– пояснив Дікусар.

Дмитро додав, що після перемоги у війні всі поступово перейдуть на українську мову.

Чому Дікусар рідко виходить на зв'язок

  • Захисник після вступу до лав ЗСУ майже нічого не публікує та не розповідає про свою службу. Виявляється, він отримав відповідне прохання від командування – не робити зайвих публічних рухів.
  • Дмитро зазначає, що йому самому заважає популярність. Він хоче, аби побратими йому довіряли і не боялися, що він опублікує щось не те. Тож він і надалі буде непублічним.
  • Крім того, Дікусар вважає, що зараз інші зірки заслуговують на увагу та публічність: "Країна має своїх нових суперзірок. Я дуже тому радий, бо це справжні зірки на полі бою".