Хтось з 35-тисячної аудиторії Каті Полтавської в інстаграмі запитав, чи вірить вона в кохання з першого погляду. Дівчина відповіла, що з нею такого не траплялося, бо навіть успішний і відомий Остапчук сподобався їй не одразу.

До теми Христина Остапчук розповіла, що зробила з дорогими подарунками від шоумена

Як дівчина Остапчука "морозилася" від нього

Виявляється, блогерка відмовилася йти з Остапчуком на каву на ранок після першого побачення.

Після нашого першого побачення з моїм хлопцем на наступний день він запросив мене на каву вранці, а я відповіла, що вранці каву не п'ю! Я просто хотіла від нього морозитися, тому треба було щось швидко вигадати, ми говорили по телефону. А нічого розумнішого в голову не прийшло, як ви розумієте,
– пригадала Катя Полтавська.

Як розповів їй Остапчук згодом, така відповідь його дуже здивувала: "Зараз він каже, що тоді подумав: "А коли її (каву, – 24 канал), бл*ть, п'ють".

Дівчина Остапчука розповіла, як морозилася від нього / Фото зі сторіс

  • Нагадаємо, раніше Катя Полтавська натякала, що її роман з Остапчуком почався, коли він уже не був у шлюбі з Христиною Горняк. Тож вона нібито не знає, як відбити одруженого чоловіка.
  • Блогерка розхвалювала шоумена підписникам і хизувалася, що він кращий, ніж вона собі загадувала: "Турботливий, вдячний, відповідальний, мудрий. Звичайно, є й мінуси, але вони в нас схожі, тому мені підходять".
  • Хоч ЗМІ й соцмережі давно гудуть про їхній роман, стосунки вони приховують. Катя не показує Остапчука у своєму профілі, а він "не світиться" з нею в себе, бо "кохання треба берегти". Дівчина радіє, що "цікава людям і без цієї теми".