Після святкування Різдва та Нового року герцогині Йоркські відправилися до Швейцарії на відпочинок. Вони проводять час разом з сім'ями.

Цікаво "Зробити це Різдво особливим": що Кейт Міддлтон отримала на Різдво від принца Вільяма

Герцогині Йоркські відпочивають у Швейцарії

Сара Йоркська, її доньки, – принцеса Беатріс та принцеса Євгенія з Едоардо Мапеллі Моцці, Джеком Бруксбенком та дітьми, полетіли на улюблений гірськолижний курорт Швейцарії – Верб'є.

Навіть на відпочинку королівську родину сфотографували папараці. Принцесу Беатріс підловили з дитячим візком, у якому спала 3-місячна донька Сієнна, а її чоловіка – разом з сином Вулфі від попереднього шлюбу.

Додамо, для принцес Беатріс та Євгенії гірськолижний курорт у Верб'є – один з найбільш улюблених. З самого дитинства герцогині приїздять сюди на відпочинок. Тому на початку 2022 року вони вирішили завітати до Швейцарії знову.

"З того першого візиту у 16 років я регулярно поверталася на канікули у Верб'є. Моя сім'я була зі мною протягом багатьох років. Ми почуваємося вільними та щасливими, ми почуваємося як удома. У будь-якому разі, я називаю це своїм будинком", – розповідала Сара Фергюсон.