Зіркова пара з радістю ділиться з мільйонною аудиторією всіма деталями батьківства. 23-річна Даша Квіткова зізналась, що майбутнє поповнення не за горами.

До теми Даша Квіткова показала, як прикрасила дім до приїзду сина: миле фото

Хоч пологи дівчини були непростими, адже перейми почалися за два тижні до народження малюка, вже за рік вона готова пройти цей шлях вдруге. Дружина Нікіти Добриніна хоче народити йому доньку.

Дуже боялася, що після пологів я не захочу другу дитину, бо наслухалася історій. Але через пів години, я вже говорила своїм лікарям про те, що через рік-півтора ми з Нікітою прийдемо до них за дівчинкою,
– поділилась блогерка.

Ба більша, Даша Квіткова заявила, що готова "відчути все це ще не один раз". Схоже, пара з "Холостяка" мріє про велику сім'ю.

До слова, наразі вони опікуються сином Левом лише вдвох, не підпускаючи до нього бабусь і дідусів. За словами блогерки, все заради того, щоб навчитися всього самим. Так, батьки Даші та Нікіти навідають онука лише через тиждень.

Що відомо про батьківство Даші Квіткової та Нікіти Добриніна

  • Первісток подружжя народився у вівторок, 13 липня, в одному з київських пологових будинків. Хлопчик з'явився на світ з вагою 3 760 грамів і зростом 56 сантиметрів.
  • Блогерка подякувала сину, що обрав їх з Нікітою за своїх батьків, й оголосила його ім'я. Малюка назвали Левом.
  • Новоспечений татко Нікіта Добринін зізнавався, що ридав від щастя під час першої зустрічі з новонародженим сином.
  • Через два дні після народження Лева Квіткову виписали з пологового будинку. У важливий момент поряд з порою були журналісти.