Пройшло кілька місяців після того, як Даша Квіткова та Нікіта Добринін завершили стосунки. Подружжя ще не встигло розлучитись, як блогерку запитують про нові відносини.

Дивіться також Міша Романова зустрічається з радником Зеленського: він син відомого кінопродюсера, – ЗМІ

Даша Квіткова заговорила про нові стосунки

Підписники поцікавилися у Даші, про які стосунки вона мріє та якого чоловіка бачить перед собою. Вона заявила, що спершу потрібно розлучитися, але на запитання таки відповіла.

Я просто не хочу більше нічого вирішувати, я вже навирішувалась. Я не хочу бути у відносинах ведучим, я хочу бути веденою, бо від першої ролі мене вже нудить. Я хочу, щоб мене взяли за руку і поставили за спину, бо перед спиною я вже була, дякую,
– зізналась інфлюенсерка.

Даша Квіткова додала, що хоче побути мамою та насолоджуватись життям, стосунками та кар'єрою. "Я хочу довіряти рішенням чоловіка, хоча іноді буду обурюватись трохи, бо як це за мене щось кажуть. Я не хочу бути ініціатором і тягти, бо мої плечі вже втомились. Я просто хочу розслабитись, насолоджуватись материнством, відносинами та роботою".


Даша Квіткова / Фото з інстаграм-сторіз

Особисте життя Квіткової після розлучення

  • Вже у лютому Даша Квіткова натякнула, що має залицяльника. Вона показала подарунок – новенький MacBooc від чоловіка, якому напередодні зізналась про бажання купити ноутбук.
  • Згодом блогерка зізналась, хто засипає її квітами. Вона розповіла, що підтримує зв'язок з військовим Богданом, який воює не перший місяць. За словами Даші, так захисник подякував їй за щоденні донати.
  • Даша Квіткова переконує фанів, що зараз не перебуває у стосунках. Вона зосереджена на вихованні сина, кар'єрі й роботі.