Даша Астаф'єва уже розповідала, що під час великої війни їй вдалося знайти справжнє кохання. За словами зірки, це те, що її рятує.

Читайте також Не політик і не розвідник: Віка Апанасенко з "Міс Всесвіт" вперше розповіла, з ким зустрічається

Даша Астаф'єва розповіла про нове кохання

Він високий. У нього такі ж, як і в мене, зелені очі. Так, я закохана. У мене, певно, є така риса, що в мене не все як у людей. Всі розлучаються, а я зустріла кохання свого життя і дуже рада. Це дуже рятує. Це, мабуть, єдине, що мене рятує – близькі і родина,
– зізналась модель та волонтерка.

Даша Астаф'єва додала, що для неї кохання у 2023 році – це бажання продовжувати. Вона згадала, як її бойфренд підтримував її на початку війни.

"Саме моя кохана людина надає мені сил і віри у те, що все далі має сенс і ми повинні продовжувати прокидатися. Чесно кажучи, коли почалося вторгнення, ми були не разом, я сказала: "Все". Я прощалася кожного дня, тому що казали, що (окупанти – Showbiz) біля центру. А я жила в центрі. Це єдина людина, яка не знала, що на нас чекає, але змушувала мене продовжувати ховатися, спускатися до бомбосховища, продовжувати жити, піклуватися про себе та близьких. Навіть зараз він мене постійно мотивує. Тому кохання для мене – це продовження і сенс".

Нові стосунки Астаф'євої

  • Даша Астаф'єва зізналась, що має нове кохання, наприкінці квітня. Вона ділилась, що до війни депресувала й почувалась непотрібною, але тепер все по-іншому.
  • Згодом Маші Єфросиніній модель розповідала, що соромиться говорити про стосунки. Адже боїться показувати своє щастя у такий тяжкий час. Водночас Даша зізналась, що її бойфренд привернув увагу привернув її увагу незвичними та нестандартними запрошеннями та побаченнями.
  • Астаф'єва приховує обличчя та ім'я свого коханого від публіки. Та під час відпочинку в Карпатах вона вперше засвітила обранця, щоправда, показала лише його ногу.