За два місяці до війни Даша Астаф'єва запевняла, що не готова до нових стосунків, їй було добре одній, однак, схоже, кохання прийшло звідки не чекала. Зараз зірка не самотня, проте розсекречувати свого обранця не хоче.

До теми Пошкодувала, що не маю зброї, – Даша Астаф'єва зізналась, що готова вбивати окупантів

Даша Астаф'єва про нові стосунки

Після останніх стосунків я собі сказала, що не буду нічого розповідати. Але скажу так, що я зараз дуже щаслива. Я відчуваю себе коханою і справжньою жінкою,
– заявила модель.

Мабуть, нове кохання Астаф'єва знайшла під час війни, адже ще в лютому була в депресії. Можна припустити, що з цього стану її витягнув хлопець і волонтерство.

"Перед війною у мене було таке відчуття, що я не потрібна, що я чимось не тим займаюся, але сьогодні я почуваюсь потрібною, гарною людиною, справжньою жінкою, українкою. Щодня я втомлююся від гарних справ, це дуже велика гордість для мене", – розповіла знаменитість.

Даша Астаф'єва зізналася, що на волонтерській кухні, де вона чистить картоплю для військових, "дуже гарна, тепла, душевна компанія", там зібралися люди різних професій. Тож не виключено, що своє кохання модель знайшла саме там.

Що відомо про попередні стосунки Даші Астаф'євої

  • Зірка 5 років жила в цивільному шлюбі з Артемом Кімом – з бізнесменом, сином ексглави "Енергоатома" та героєм корупційного скандалу на 27 мільйонів гривень. Його підозрювали в розкраданні державних коштів.
  • Астаф'єва з 2017 року ходила на суди нареченого та нібито спонсорувала його, адже він не міг влаштуватися на роботу.
  • У жовтні 2021 року закохані розійшлися, бо проблеми Артема були сильніші за їхні стосунки, "погані події зруйнували почуття".