Українська модель та співачка Даша Астаф'єва ще кілька місяців тому розповіла, що знайшла нову любов. Тепер вона розговорилась про свого бойфренда.

Читайте також "Гнида сезону": Даша Астаф'єва обурилась виходом Тодоренко на червону доріжку в москві

Даша Астаф'єва про нові стосунки

Попередні стосунки знаменитості були травмуючими, тому вона радіє новому досвіду в стосунках. Водночас Даша розповідає про це неохоче.

Я соромлюся про це говорити, бо зараз дуже багато всього важливого, жахливого, катастрофічного. Ми завжди прибираємо своє щось особисте на інший план. Мені боляче і незручно радіти, що я така щаслива, я такі моменти переживаю вперше у своєму житті. Блін, війна, люди вмирають…
– зізналась Астаф'єва.

Зірка зізналась, що після розриву доволі швидко перейшла до іншого чоловіка. Він привернув її увагу незвичними та нестандартними запрошеннями та побаченнями.

"Ось усі кажуть: "Полетіли на Мальдіви" або "А хочеш, я тобі це..." А тут людина розповідає: "А в мене бобер зніс дерево, і ми з нього зробили таку лавочку! Приїдь, посидимо...". "А я зараз готую вечерю. Може, ти хочеш? Я б тебе запросив". І знаєш, у мене там зйомки, польоти, поїздки і думаю: "Вечеря, я що голодна?". А він скидає фотку, а я дивлюся і думаю: "Гарно". Я просто так мало зустрічала чоловіків, які самотньо влаштовують свій побут таким затишним та красивим, куди хочеться увірватися".

Мені вже сто років, а я такі речі роблю вперше. Там знаєш, їдемо знайомитися з батьками, а я така: "Блін, мене скоро на пенсію проводжатимуть, а я ось це хвилююся". Таке щось нове,
– поділилась Даша Астаф'єва.

Що Астаф'єва казала про стосунки раніше

  • Лише наприкінці квітня Даша зізналась, що має нове кохання. Вона ділилась, що до війни депресувала й почувалась непотрібною. Але тепер все по-іншому. Фани припускають, що модель знайшла стосунки вже під час вторгнення.
  • "Сьогодні я почуваюсь потрібною, гарною людиною, справжньою жінкою, українкою. Щодня я втомлююся від гарних справ, це дуже велика гордість для мене".