Батьки Даші – Ірина Анатоліївна та Віктор Геннадійович відсвяткували день народження у неділю, 23 жовтня. Того дня на особистій сторінці виконавиці в інстаграмі, за якою стежать 600 тисяч користувачів мережі, з'явилися особливі світлини.

Раніше ми писали Моєї вулиці немає, – Даша Астаф'єва прокоментувала ракетний обстріл центру Києва

Даша Астаф'єва показала рідкісні фото з батьками

Виконавиця оприлюднила архівні фото з батьками. На світлинах вона зображена в дитячому та дорослому віці. Також добре видно, що Даша дуже схожа на свою маму Ірину: "Яке щастя бути дитиною таких веселих та гарних людей! Люди мене часто питають "Як?". Навіть на цій фото видно "Як?" і "Чому?". Зрозуміють, звичайно, не всі. Але те й робить нас непересічними".

Живiть у мирі, навіть у ці темні часи. Бо для мене ви є миром і домом. І всім, заради чого я тут лишаюсь. Хай усі батьки будуть здоровими. З днем народження, тату і мамо. Я люблю вас. Ми обов'язково переможемо! Дякую вам за все,
– з ніжністю написала Даша під фотографіями.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Зіркові батьки та їхні діти: останні новини

  • Співачка Тіна Кароль поділилась новими фото в соціальних мережах. Вона вперше за довгий час показала дорослого сина Веніаміна.
  • Монатік виїхав з України з благодійним туром "ART Оборона". На концерті в Мадриді він вперше за довгий час зустрівся з синами. Хлопці навіть вийшли з ним на сцену.
  • Український ведучий Андрій Бєдняков вдруге став батьком. Він показав перше фото новонародженого та розсекретив стать другої дитини.