Настя Каменських виїхала з України ще до початку повномасштабного вторгнення. Тоді артистка з мамою та коханим відправилася на відпочинок в Іспанію. Коли почалася війна, сім'я вирішила не повертатися, допомагати Україні з-за кордону. Через це на Потапа та Каменських посипалася критика. Коханого співачки звинувачували в боягузтві, бо він відсиджувався за кордоном, поки сотні тисяч чоловіків захищають Україну на передовій.

Дивіться також "Іди за російським кораблем": Настю Каменських розкритикували за допис про війну

Настя Каменських повернулася в Україну

Каменських постійно писала, що сумує за Україною, однак не повідомляла, коли планує повернутися. Тепер вона опублікувала інтригуюче фото. NK позувала на камеру у чорному джинсовому комбінезоні та білій футболці. Кучеря волосся зібрала у пучок зверху, а на обличчя не наносила косметику. Артистка щиро усміхалася, позуючи на зеленому газоні біля яблуні. В руці виконавиця тримала соковите яблуко.

"Найсолодшi яблука тiльки вдома", – написала NK під фото. Наразі невідомо, чи повернувся в Україну Потап. У соцмережах репер нічого не публікував і з дружиною на фото не з'являвся.


Настя Каменських вдома / Фото з інстаграму NK

Зірки, які повернулися в Україну з-за кордону

  • 13 серпня в Україну повернулася Маша Єфросиніна. Діти ведучої залишилися в Європі.
  • Alyona Alyona приїхала до України та засвітилась на київському вокзалі.
  • Надя Дорофєєва повернулася в Україну та сфотографувалася у столичній кав'ярні: "Доброго ранку, мій Києве"
  • Слава Камінська нарешті приїхала в Україну з Нідерландів. Нагадаємо, вона постійно скаржилася на життя там, а тепер повернулася до звичних світських буднів в Києві.