Одна з найпопулярніших українських співачок Тіна Кароль дала нове відверте інтерв'ю. У ньому зірка розповіла, чому вирішила вдатися до кардинальних змін свого репертуару – як візуального, так і музичного.

Цікаво Тіна Кароль вразила зухвалим образом у чорному комбінезоні: фото з "Голосу країни"

Чому Тіна Кароль змінила сценічний образ

Артистка пояснила, що познайомилась з музикантом Аркадієм Александровим, який працював з багатьма відомими зірками. Разом їм вдалося створити "нове звучання" Тіни Кароль. Сам музикант визнав, що Тіна має безліч сторін, тож вони вирішили відкрити нову.

Це була заповітна мрія. Я рада, що знову пишу, був період, коли я замовляла пісні. Це особиста перемога. Прийшов час, і можливо тільки зараз я відпускаю минуле. Я пішла на ризик і якщо ти маєш менталітет переможця, то цей ризик виведе тебе на новий рівень. Якщо боїшся ризикувати, то ти в програші. Я – зухвала, але вихована,
– наголосила співачка.

Знаменитість додала, що в неї виникали думки про те, щоб завершити кар'єру виконавиці: "Коли ти відчуваєш, що тобі нема, що сказати, то краще зупинитися й піти красиво. А якщо тобі є що сказати, то почни красиво", – вважає Тіна Кароль.

Також артистка зізналась, що не спиралась на побажання фанатів, тому не думала про те, чи сприймуть її новий альбом. Все ж, багато хто розкритикував новий сценічний образ Тіни Кароль. Однак вона собою задоволена й вперше почала слухати свої композиції в машині.

Інтерв'ю з Тіною Кароль: дивіться відео онлайн

Що відомо про новий репертуар Тіни Кароль

  • 2 квітня Тіна Кароль презентувала новий альбом "Красиво", куди увійшла також пісня "Скандал", що найперше наштовхнула фанів на думки про зміну образу співачки.
  • У платівці Тіна експериментувала навіть з голосом та змінила тембр. Зірка зізналась, що це її ривок.
  • Через кілька днів артистка випустила неочікуваний кліп на пісню "Хороший парень", а згодом – "Красиво".