"Міс Гей Мату-Гросу-2023" – конкурс краси для персон "ЛГБТК+" та драг-квін у Бразилії. Днями там відбувся фінал, що завершився інцидентом.

До слова Моє серденько зайняте, – Анастасія Панова з Miss Charm вперше розповіла, з ким зустрічається

Чоловік розбив корону переможниці

До суперфіналу увійшло двоє учасниць – модель з міста Куяба Наталі Беккер та представниця Варзеа-Гранді Еманнуеллі Беліні. Переможницею оголосили саме Еманнуелі, та поки ведуча підносила корону, на сцену вискочив чоловік Наталі Беккер.

Схоже, чоловік розлютився через програш коханої. Він викрав корону та з силою жбурнув її на землю. Потім він підняв тіару та розбив її. Момент потрапив на відео.

Інцидент на конкурсі краси: дивіться відео

Переможниця Еманнуеллі Беліні отримала нову корону після завершення конкурсу. Вона отримала безліч повідомлень з підтримкою, тож подякувала фанам у соціальних мережах. Поліція звернеться до суду, щоб відшкодувати вартість корони.

Останні новини про конкурси краси

  • Українка Анастасія Панова брала участь у конкурсі Miss Eco 2022, що проходив у Єгипті. Дівчина сподівалась на підтримку, але їй не дали висловитися. До того ж організатори намагалися здружити українку та росіянку.
  • Модель Анастасія Лахута представляла Україну на конкурсі Miss Eco International. Але осоромилась через спільне фото з представницею Росії.
  • У листопаді минулого року активно обговорювали таємні заручини "Міс Аргентини" Маріани Варели та "Міс Пуерто-Ріко" Фабіоли Валентін.