У Києві в Анастасії Панової були стосунки, але під час повномасштабної війни все закінчилося. В інтерв'ю 24 Каналу дівчина пояснила, чому моделям важко знайти кохання та чому сама рік ні з ким не зустрічалася.

Читайте також Майже ні з ким не спілкувалася: Анастасія Панова розповіла, як росіянка поводилася на Miss Charm

З ким зустрічається Анастасія Панова

"У дівчини, яка працює моделлю, не може бути особистого життя. Сьогодні я в одній країні, наступного дня в іншій. Коли такий графік, чоловік не хоче чекати тебе на одному місці. Якщо в Україні в мене була якась стабільність, були стосунки, то останній рік я вся в сім'ї, вся в роботі. Дуже важко впустити нову людину у своє життя", – заявила нам Анастасія Панова.

Однак все ж розсекретила, що останні два місяці не самотня, бо "один український парубок забрав її серце у свій полон". Хто він, дівчина не оголосила.

Останні два місяці моє серденько зайняте. Він непублічний. Я покажу лише того чоловіка, з яким усе буде серйозно, який зробить мені пропозицію, з яким я будуватиму сім'ю. Поки немає каблучки, немає його в інстаграмі,
– пожартувала Анастасія Панова.

Анастасія Панова з Miss Charm 2023 / Фото з інстаграму моделі​

  • Нагадаємо, що представниця України на "Міс Всесвіт 2022" Вікторія Апанасенко теж відмовилася розсекречувати, з ким зустрічається. Відомо лише, що він не політик, не держслужбовець, не розвідник і "бореться на своєму фронті".
  • Невдовзі після цієї заяви модель похвалилася, що виходить заміж. Пропозицію їй зробили у лютому після повернення в Україну зі США.