Актори театру та кіно Ольга Сумська і Віталій Борисюк одружені вже 26 років, однак почуття між ними не згасають. З самого ранку чоловік привітав кохану з Днем Валентина. Він вразив дружину романтичним подарунком, який вперше презентував 30 років тому, коли їхнє кохання лише зароджувалося.

Цікаво Ребрик, Федишин, Добринін: проникливі історії кохання українських зірок

Який подарунок Ольга Сумська отримала від чоловіка

Для дружини Віталій Борисюк придбав ніжний букет квітів і дороге шампанське французької марки Louis Roederer, вартістю майже 10 тисяч гривень. Однак родзинкою сюрпризу стала шоколадна валентинка. Ольга Сумська зізналась, що 30 років тому саме з такого солодкого серця розпочалася історія їхнього кохання.

Все починалось з шоколадного серця 30 років тому саме на Валентинів день! Дякую, коханий, за чудовий, романтичний настрій. Бережіть кохання,
– написала артистка.

З квітами, шампанським і шоколадною валентинкою актор з'явився перед зірковою дружиною в домашньому образі – довгому червоному халаті. Сама Ольга Сумська позувала в білому махровому халаті та без косметики. Ненафарбована вона сфотографувалась з чоловіком, віддячивши йому ніжним поцілунком. Милі фото подружжя розчулили багатотисячну аудиторію.

Для перегляду всіх фото та відео гортайте вправо

Як українські зірки святкують День Валентина:

  • Віктор Павлік з молодою дружиною Катериною поїхали в Одесу. Співак подарує коханій квіти і не тільки.