Минулого тижня в Україну прилетів коханий Іванни Онуфрійчук Алмаз, який мешкає у Швейцарії. Публіки була впевнена, що його приїзд приурочений до сімейного вечора на "Танцях з зірками", однак у чоловіка була куди поважніша причина з'явитися на батьківщині обраниці. Це офіційний розпис.

До теми Чоловік Іванни Онуфрійчук прилетів в Україну й з'явився на "Танцях": романтичне відео

Після грандіозного весілля на Мальдівах закохані вважають одне одного чоловіком і дружиною, однак їхній шлюб не був зареєстрований офіційно ані в Україні, ані у Швейцарії. Телезірка тягла з цим довгих 8 місяців, однак врешті-решт стала дружиною казахського мільйонера.

Ніч перед розписом Іванна провела в 5-зірковому готелі з виглядом на Дніпро, а в день укладання шлюбу дівчині вдруге влаштували ранок нареченої.

Весільна сукня Іванни Онуфрійчук / Фото з інстаграм-сторіс ведучої

Весільні босоніжки Іванни Онуфрійчук / Фото з інстаграм-сторіс ведучої

Ведучій зробили ефектний макіяж з акцентом на очах і розкішну зачіску – зібрали волосся у хвіст і вклали хвилями. Для розпису вона обрала нову весільну сукню. Цього разу фасону "рибка" з елегантним шлейфом. У ній Онуфрійчук разом з коханим позувала у романтичній фотосесії. Зйомка відбулась у тому ж люксовому готелі.

Іванна Онуфрійчук одружується з мільйонером / Відео з інстаграму ведучої

Зауважимо, телезірка розповідала, що на феєричне весілля на Мальдівах мільйонер Алмаз спустив всі свої гроші, які відкладав на велику квартиру у Швейцарії. Ця сума нібито менша, ніж мільйон доларів, однак за ці гроші можна було б купити маєток в елітній Конча-Заспі.

Однак довгоочікуваний розпис в Україні теж не був скромним. На казкову церемонію наречені запросили всю свою рідню, а її ведучим став Тимур Мірошниченко. Під вінець Онуфрійчук йшла в пишній сукні з довжелезним шлейфом. Місце розпису було прикрашене улюбленими квітами ведучої – червоними трояндами, з яких їй склали букет нареченої.

Іванна Онуфрійчук одружується з мільйонером / Відео з інстаграму ведучої