Про прощання з 33-річним чоловіком повідомив товариш та колега Павла – режисер Ахтем Сеітаблаєв. Зараз він перебуває у лавах київської територіальної оборони.

До слова "Хотів бути корисним своїй країні": Зеленська розповіла світу про Пашу Лі, який загинув в Ірпені

Паша Лі. Провели друга… Спочивай з миром, світла людино... Митець і воїн. Обіймаю,
– написав Ахтем у фейсбуці та прикріпив фото з відважним героєм.

Паша Лі
Ахтем Сеітаблаєв та Паша Лі / Фото з фейсбуку режисера

Де саме відбулось прощання та хто був присутній – невідомо. У коментарях свої слова співчуття висловили прихильники Ахтема та Павла, зокрема й колега Дмитро Ступка, який був другом та однокласником Лі. Похорон героя відбудеться у Ворохті 18 березня.

Читайте також "Несправедлива смерть героя": українські зірки вшановують пам'ять актора Павла Лі

Що відомо про Пашу Лі

  • Актор і телеведучий народився у Євпаторії, в Криму. Мама Павла – із Закарпаття, батько – кореєць з Криму. Чоловік знімався у кіно, рекламі, був актором дубляжу, брав участь у талант-шоу "Фабрика зірок-3", яке принесло йому широку популярність.
  • Українській публіці Павло Лі відомий завдяки фільмам "Штольня", "Звичайна справа", "Тіні незабутих предків", "Правило бою", "Зустріч однокласників".
  • Через вторгнення Росії він приєднався до лав ЗСУ, але помер від куль окупантів. Йому було лише 33 роки. Він загинув в Ірпені 6 березня, на 11-й день війни.
  • Співачка Камалія розповіла, що разом з Павлом на момент його загибелі був модератор артистки. Той розповів, що коли вони евакуювали в Ірпені людей та дітей з палаючого будинку, то чоловіки зняли свої бронежилети та закривали ними дітей від куль росіян. Всі 9 дітей залишились врятованими.