Відома американська виконавиця Брітні Спірс через опікунство стикається з безліччю проблем. На особистій сторінці в інстаграмі зірка показала, хто з близьких став для неї найбільшою підтримкою у важкі часи.

Зверніть увагу Батько Брітні Спірс заявив, що громадськість має "похвалити" його за роботу опікуном

Брітні Спірс подякувала бойфренду

Новий допис виконавиця присвятила бойфренду – актору та моделі Сему Асгарі. З ним зірка зустрічається приблизно з 2016 року.

Брітні Спірс показала нове фото з коханим. Пара позувала перед камерою на подвір'ї біля будинку. Співачка постала у білому кроп-топі та чорних штанах, а актор у темній майці. У підписі під знімком Брітні звернулась до продюсерів "Форсажу" з проханням звернути увагу на її бойфренда.

Цей милий зас**нець не тільки був зі мною у найважчі роки мого життя, але і виявився чудовим кухарем! Франшиза "Форсаж", не пропустіть свою наступну зірку,
– написала Брітні під фото.


Брітні Спірс і Сем Асгарі / Фото з інстаграму Брітні Спірс

Як Сем Асгарі підтримував Брітні Спірс

  • Після виходу фільму Framing Britney Spears Сем Асгарі вперше заговорив про майбутнє зі співачкою. Він зізнався, що завжди буде підтримувати кохану та втілювати її мрії в життя.
  • Згодом чоловік заявив, що зовсім не поважає батька Брітні Спірс. За словами Сема Асгарі, Джеймі контролює не тільки її кар'єру й фінанси, але й особисте життя: "На мою думку, він повний придурок".
  • Сем Асгарі також розповідав, що хотів би стати батьком. За інформацією ЗМІ, він вже зробив пропозицію Брітні Спірс.