Днями в мережі з'явився фільм Framing Britney Spears, виробництва видання The New York Times, в якому журналісти розкрили скандальні подробиці життя легендарної артистки Брітні Спірс. 27-річний бойфренд співачки вже встиг переглянути фільм і вдруге поділився враженнями з громадськістю. Якщо вперше Сем Асгарі заговорив про підтримку та спільне майбутнє зі знаменитою коханою, то тепер присвятив інстаграм-сторіс її батьку Джеймі Спірсу.

Важливо Після виходу фільму про Брітні Спірс її коханий заговорив про спільне майбутнє з співачкою

Бойфренд Брітні Спірс розкритикував її батька

Особистий тренер висловив відверту зневагу до опікуна Брітні Спірс. Він наголосив, що чоловік намагається контролювати не лише кар'єру, фінанси та особисте життя доньки, а й стосунки.

У мене нуль поваги до того, хто намагається контролювати наші стосунки і постійно чинить перешкоди на нашому шляху. На мою думку, Джеймі повний придурок,
– написав бойфренд зірки.

Сем Асгарі додав, що він не буде виносити інші подробиці на публіку, адже поважає їхню з Брітні Спірс приватність. Однак він зазначив, що хоче й бути висловлювати свою думку відкрито. Додамо, раніше фани зірки припускали, що Сем Асгарі насправді є особистим охоронцем Брітні та працює "під прикриттям", а їхній чотирирічний роман – вигадка батька-опікуна Джеймі Спірса.


Брітні Спірс з бойфрендом / Фото Instagram / @samasghari

Реакція Брітні Спірс на фільм Framing Britney Spears

Сама артистка завуальовано прокоментувала стрічку Framing Britney Spears у своєму твіттері. Вона натякнула, що жодні факти не можуть відобразити її справжнє життя та показати, якою вона є по той бік екрану.

"Кожна людина має свою історію та свій погляд на історій інших людей! Пам'ятайте, як би ми не були впевнені, що знаємо все про життя людини, це ніщо в порівнянні з тим, якою вона є в реальному житті", – написала знаменитість.