Скандал навколо відомої американської співачки Брітні Спірс продовжує обростати новими подробицями. Нещодавно батько та опікун зірки Джеймі Спірс заявив, що готовий відмовитися від своєї посади, але подав нові документи до суду.

До слова Брітні Спірс звинуватили в нападі на хатню робітницю: як реагує зірка

Батько Брітні Спірс знову натякнув на психічні хвороби доньки

Джеймі Спірс заявив, що громадськість не знає багато деталей та проблем, з якими він стикається, як опікун. За його словами, боротьба виконавиці з залежностями та психічними хворобами набагато серйозніша, аніж усі думають.

Якби громадськість знала всі факти особистого життя пані Спірс, всі її недоліки, всі пристрасті та психічні розлади, з якими вона боролася, то всі хвалили б містера Спірса за виконану ним роботу, а не паплюжили його,
– заявив чоловік.

"Немає жодних сумнівів у тому, що опіка врятувала Брітні від катастрофи, підтримала її, коли вона найбільше цього потребувала, захистила репутацію та допомогла відновити кар’єру", – додав Джеймі.

Батько знаменитості заперечив, що він відповідає за призначення доньці різних препаратів. За його словами, цим опікується Джоді Монтгомері. У 2019 році їй передали частину повноважень щодо опікунства.

Останні новини щодо проблем Брітні з психічним здоров'ям

  • Колишній охоронець артистки розповідав пресі, що раз на тиждень їй передавали "коктейль з сильнодійних наркотиків і протизаплідних препаратів". Брітні Спірс була змушена прийняти його. Охоронець зазначив, що після цього вона дивно поводилась і говорила про паралельні світи.
  • Та батько Брітні Спірс на початку місяця наголосив, що його донька відмовляється пити ліки. За його словами, через це він може насильно відправити її у психічну лікарню. Раніше він зазначав, що співачка хворіє на деменцію.