Світова зірка кантрі Бред Пейслі підтримує Україну з початку повномасштабного вторгнення. Не так давно він став амбасадором ініціативи президента UNITED24, а тепер приїхав до Києва.

До теми Беар Гріллз, що вчить виживати, завдяки штучному інтелекту заговорив українською: ефектне відео

Бред Пейслі приїхав в Україну

Багаторазовий лауреат Греммі та Academy of Country Music Awards з'явився у центрі Києва. На тлі знищеної російської техніки на Михайлівській площі він з гітарою виконав пісню Same Here. Також артист заспівав українською "Червону руту".

Я знаходжуся на станції метро в Києві, де тисячі людей переховуються під час повітряної тривоги. Понад рік тому Росія завдала нищівного удару цьому народові. Я роблю все, що в моїх силах, аби допомогти, і закликаю вас робити те саме, – завернувся Бред Пейслі до шанувальників та колег.

Бред Пейслі в Україні: відео

Світові зірки підтримують Україну: останнє

  • Мандрівник та зірка шоу про виживання Бер Гріллз став амбасадором проєкту UNITED24. Він став першою світовою знаменитістю з Британії, що допомагатиме Україні в напрямку відбудови.
  • Вокаліст гурту Bring Me the Horizon Олівер Сайкс записав щемливе відео зі словами підтримки.
  • Амаль Клуні по відеозв'язку поспілкувалась з головою ОП Андрієм Єрмаком. Вони обговорили російські злочини та захист українських дітей.