Під ранок 19 грудня Київщину атакували "шахідами" – окупанти влучили в критичну інфраструктуру та приватні будинки. Через обстріл постраждала українська електроенергія, також виникли проблеми з теплом і водою.

До слова Були тяжкі часи, – Ніна Матвієнко шокувала правдою, чому в паспорті не її дата народження

Григорій Решетник про те, як живе в блекаут

Кияни через обстріл опинилися в умовах блекауту. Телеведучий Григорій Решетник розповів, як він з дружиною та трьома дітьми жив в місті. Зіркова сім'я на 18 годин опинилась без електрики й тепла, але їх рятувало свято – адже в цей день відзначали День Святого Миколая.

Нічний підйом через тривогу… з Кріс переносимо сплячих дітей в коридор. Потім відбій… потім знову тривога. А потім 18 годин без світла, води та опалення. Свято, подарунки під ялинкою та усмішки синів,
– пригадав цей день Григорій Решетник.


Григорій Решетник з сім'єю / Фото з інстаграму ведучого

Шоумен додав, що він з сім'єю живе на високому поверсі, тож через те, що не працює ліфт, доводилось пішки спускатись та підійматись, водити дітей до школи й на прогулянки.

"Плюс самі паралельно працюємо… Але найголовніше – розуміємо, що є сім'ї, кому ще складніше. Тому хочемо всіх підтримати та сказати – ніколи не опускайте руки, любіть Україну та допомагайте виборювати нашу Незалежність, як можете. Нам все під силу".

Як живуть зірки без світла

  • Олена Кравець пригадувала, як в момент, коли вона була в ліфті з дітьми, вимкнули світло. Це так налякало артистку, що вона кричала гучніше, ніж двійнята.
  • Джамала, приїхавши до Києва, вперше побачила місто в пітьмі. Вона показувала кадри вечірньої знеструмленої столиці.
  • Євген Клопотенко у своїх закладах у Львові та Києві запровадив "Чай підтримки". Він додав, що окрім цього у його ресторанах кожен охочий може безплатно зарядити свої гаджети.