Схоже, що принц Луї ще той бешкетник. На балконі Букінгемського палацу 4-річний син Вільяма і Кейт добряче розсмішив як членів королівської родини, так і громадськість, яка спостерігала за урочистим парадом.

До теми Королева Великої Британії святкує ювілей: кого можна було побачити на параді

Принц Луї розсмішив публіку на параді

Маленький Луї закривав вуха долонями, коли летіли літаки, кривлявся, хмурив брови, навіть щоки надував. Про дотримання королівського етикету не було й мови. Навіть Єлизавета II, яка стояла поруч, в якийсь момент звернула увагу на витівки правнука. Її Величність навіть щось сказала Луї. Схоже, це було щось кумедне, оскільки Кейт у цю мить лише мило усміхнулася.

Кумедний принц Луї на параді в Лондоні / Скриншоти з відео

Також у мережі звернули увагу на одяг принца. Виявилося, що на Луї в день платинового ювілею правління королеви був костюм матроса, який його батько одягав на Trooping the Colour у 1985 році.

Міміка принца Луї викликала бурхливу реакцію в користувачів мережі, які активно ширять різні меми, в яких головним героєм є правнук королеви.

Королівська сім'я на параді Trooping the Colour

  • Принц Луї приїхав до Букінгемського палацу на кареті. Разом з ним були мама – Кейт Міддлтон, брат і сестра – принц Джордж і принцеса Шарлотта, а також герцогиня Корнуольська.
  • На балкон палацу з королевою вийшли всі діти, крім принца Ендрю. Згодом стало відомо, що він інфікувався коронавірусом.
  • Принцеса Євгенія з сином і чоловіком також не виходили на балкон, але спостерігали за парадом з даху іншої будівлі в Лондоні. Не було на публіці й сестри Євгенії – принцеси Беатріс.
  • Принц Гаррі та Меган Маркл були в Букінгемському палаці, однак не виходили з іншими членами сім'ї на публіку.