Белла поділилася, що вона закінчила курс лікування, тривалістю понад 100 днів. Також модель подякувала своїй мамі за підтримку та допомогу.

До теми Страждаю від страшенного болю, – Дар'я Петрожицька поскаржилась на погане самопочуття

Белла Хадід страждає на хворобу Лайма

Знаменитість поділилася, що всі ті труднощі, з якими вона зіткнулась на своєму шляху, були того варті. Тож вона нічого б не змінювала у цьому житті, оскільки це допомогло їй бути такою, як вона є.

По-перше, зі мною все гаразд, вам нема про що турбуватися. По-друге, я б нічого не змінила ні за що на світі. Якби мені довелося пройти через усе це знову, щоб дістатися сюди, у цей самий момент, у якому я перебуваю просто зараз, з усіма вами, я б зробила все це. Це зробило мене тією, ким я є сьогодні,
– зазначила зірка.

"Всесвіт працює найболючішими і найпрекраснішими способами, але я маю сказати, що, якщо ви боретеся — все налагодиться. Я обіцяю залишатися сильною, вірити в себе і в краще, тоді хмари почнуть розсіюватися. Я відчуваю величезну вдячність за ці 100 з гаком днів лікування, майже 15 років невидимих страждань — усе це того варте", – додала Белла.

Реакція мережі

Під публікацією шанувальники підтримали знаменитість. Вони побажали їй якнайшвидшого одужання:

  • "Я люблю тебе, жінка-воїн";
  • "Я так пишаюся тобою. Маленька Белла сидить там і так широко посміхається, дивлячись на дорослу Беллу";
  • "Ти завжди так надихаєш, Белла. Який жахливо і важкий час. Я зараз така рада за тебе";
  • "Всієї радості світу тобі. Посилаю багато любові";
  • "Великої любові вам, прекрасна сильна душа! Посилаю вам сили та любові до вашого одужання".

Сестра знаменитості Джіджі Хадід також підтримала Беллу в коментарях: "Я люблю тебе, я така пишаюся і щаслива за тебе".

Проблеми зі здоров'ям у світових знаменитостей

  • Зірка "Піратів Карибського моря" Джонні Депп скасував свій виступ у Будапешті. Оскільки напередодні концерту йому стало погано і він опинився у лікарні. Актор знепритомнів у своєму готельному номері, де пізніше його знайшли колеги з групи Hollywood Vampires. Яка причина поганого самопочуття Деппа – наразі невідомо. Один з інсайдерів видання Blikk припускає, що Депп міг перебувати під впливом заборонених препаратів.
  • Нова обраниця 79-річного голлівудського актора Роберта де Ніро зіткнулася з серйозними проблемами після народження доньки. Виявилося, що у 45-річної Тіффані Чен паралізувало обличчя після пологів. Спочатку, за словами тренерки, вона відчула погіршення мовлення, а потім – оніміння та поколювання на обличчі. Її стан погіршився за тиждень після пологів настільки, що вона просто не змогла їсти. Після цього Тіффані терміново поїхала до лікарні.
  • Раніше американську співачку Мадонну госпіталізували з бактеріальною інфекцією. Відтак довелося перенести всі її концерти світового турне.