Тоня Матвієнко ніколи не приховувала, що за кордоном їй важко. В інтерв'ю 24 каналу артистка пояснювала, що зупинилася у Великій Британії, бо трохи знає мову й отримує там допомогу, на яку "виживає" без роботи. Схоже, терпець їй урвався, й уже кілька днів вона в Києві з 7-річною донькою Ніною. Каже, що приїхала з кінцями.

Читайте також Арсен Мірзоян розповів, як йому заборонено називати тещу Ніну Матвієнко

Тоня Матвієнко прокоментувала повернення в Україну

За все своє життя ніколи не уявляла, що доведеться мешкати за кордоном. Неймовірно важко бути відірваною від родини, дому, друзів. Останній рік я відчувала себе пташкою в клітці. 3 березня пташка випурхнула й не знає, на яку гілку сідати – величезна купа справ,
– поділилася Тоня Матвієнко.

Вона щемливо додала, що всього за три дні в рідному Києві "заповнила емоційний вакуум, який утворилася в душі за час перебування на чужині".

Тоня Матвієнко повернулася в Україну / Фото з інстаграму співачки

Цікаво, що артистка вже встигла відвести доньку Ніну до школи. У перший клас вона пішла у Великій Британії, але дуже "хотіла до школи, де говорять українською". Як коментувала Матвієнко, дівчинка не знала англійської мови, але "діти дуже добре ставилися до неї, допомагали", бо знали, що вона з України.

"Ніна вперше в українській школі", – підписала співачка фото усміхненої доньки.

Донька Тоні Матвієнко в українській школі / Фото з інстаграм-сторіс співачки