Особливий наголос Аріана зробила на нещодавно відкритому штаму Дельта. Зірка зазначила, що вірус особливо небезпечний у регіонах з низьким рівнем вакцинації. Вона також залишила кілька посилань, де прихильники зможуть краще дізнатись про небезпечну недугу.

До слова Попри збільшення заражень вірусом Дельта: США не планують повертатись до локдауну

"Так ви врятуєте одне або більше життів", – Гранде

"Вакцинована та в масці. Це м'ягке нагадування вам про те, що вам потрібно зробити щеплення, якщо ви відповідаєте критеріям. Пандемія ще не завершилась! Ми знаємо, що штам Дельта поширюється набагато швидше у порівнянні з попередніми. Так, ви можете захворіти коронавірусом, але вакцина допомагає захистити вас від тяжкої форми захворювання, госпіталізації і смерті! Будь ласка, переконайте себе, чому вам варто зробити щеплення. Так ви врятуєте одне або більше життів. Хто знає", – благально звернулась Аріана Гранде.

Зазначимо, що Шерон Стоун днями дала інтерв'ю, де зізналась, що має чималі проблеми на роботі через агітацію вакцинації. Вона переконана, що усі учасники знімального процесу мають бути вакциновані від COVID-19, але розробники фільмів ігнорують ці питання.

Хто із зірок недавно вакцинувався від COVID-19

співачка Оля Полякова

ведучий Володимир Остапчук

ведучий Сергій Притула

ведучий Тимур Мірошниченко