Модель та співачка Анна Неплях не приховувала, що за період війни набрала зайві кілограми. У травні вона вирішила розпочати схуднення.

Дивіться також "Міс Україна" Анна Неплях шокувала історією з купе Укрзалізниці: "Дістав своє багатство"

Анна Неплях розповіла про схуднення

Щоб скинути зайву вагу, "Міс Україна Всесвіт" вирішила обмежити харчування, бо їй не можна було займатися фізичними навантаженнями. У перший місяць вона продовжувала вживати алкоголь, але також їла білки, овочі та всі фрукти.

Так у мене зійшло 2 кілограми за місяць. Після святкування дня народження я вирішую прибрати алкоголь (вино, шампанське, яке я так люблю, бо у ньому багато цукру) і дозволяти собі лише у святкові дні, і то міцний алкоголь. Окрім того, я повністю прибираю вуглеводи, навіть гречку, яку я так люблю,
– розповіла Анна Неплях.

Дівчина продовжила їсти білок, м'ясо, рибу, сири, молочну продукцію, овочі, ягоди. Водночас вона не обмежувала себе в кількості їжі – харчувалась за відчуттям і бажанням. Так вона скинула ще 3 кілограми. Зараз Неплях ще й повернулась до фізичної активності

"Так за 10 днів я схудла на 3 кілограми, бо з мене пішов алкогольний, водний набряк. Вже майже місяць, як я не їм вуглеводи. Дуже прикольне відчуття того, як їжа тонко може впливати на організм і як ти можеш дійсно контролювати голод. По факту: повністю виключила вуглеводи й вино, шампанське, все".


Як схуднула Анна Неплях / Фото з інстаграм-сторіз

Анна Неплях про схуднення / Фото з інстаграм-сторіз

Як худнуть зірки

  • Блогерка Даша Квіткова схуднула після вагітності на 32 кілограми. Спершу вона дотримувалась дієти, які не допомагали. Після обстежень блогерка почала худнути з дієтологом та ендокринологом.
  • Ксенія Мішина зізнавалась, що схуднула на 9 кілограмів, коли вийшла з важкого емоційного стану. Акторка багато займається спортом та правильно харчується.
  • Раміна Есхакзай скинула 11 кілограмів. Це сталось завдяки роботі з нутриціологом, а також психологом. Блогерка зізналась, що часто заїдала стрес і тривожність.