Іменитий кліпмейкер Алан Бадоєв поспілкувався з Раміною Есхакзай. Інтерв'ю вона розпочала з зізнання, що за день до нападу Росії сиділа в Києві поряд з Анною Асті та її чоловіком – московським бізнесменом Станіславом Юркіним. В Україну вони "везли гроші йому на кліп", який мали б знімати в Одесі 25 лютого 2022 року.

Не пропустіть Танцівник Лободи Назар Грабар розізлився через хейт і "здав" Дорофєєву: Виходили на одну сцену

Алан Бадоєв назвав шалену суму, яку винна йому зрадниця Анна Асті

Режисер розповів, що шалена сума грошей – 30 тисяч доларів – до нього так і не доїхала, а зараз йому було б гидко тримати їх у руках.

Вона мені ще 30 тисяч доларів повинна повернути, але я вже її ці гроші ніколи не хочу тримати. Наскільки я не вірив, що може статися війна… Ми готували наступного дня в Одесі зйомку. І коли це все сталося, її як вітром здуло, мені ніхто не подзвонив, вони перестали брати трубку. Вони навіть не подумали про те, що ми ж вже гроші витрачали, щось готували. І навіть просто по-людськи вона могла якось подзвонити,
– прокоментував Алан Бадоєв.

Нагадаємо, влітку минулого року режисер емоційно висловлювався про російських артистів, яким знімав кліпи. Він називав їх "безхребетними, переляканими, а іноді й брехливими" та наголошував, що ті не варті його кліпів.

  • Про те, що Анна Асті "сиділа під бомбами" в Україні розповідала ще інстаграм-блогерка Аліна Шаманська. Вона називала її "найбільшою крисою", бо та спочатку ховалася від бомбардувань у підвалі, а потім дременула в Росію.
  • Ба більше, у квітні 2022 року, на другий місяць війни, Анна Асті записала пісню з путіністом Кіркоровим. Пізніше їхній дует нагородили на російській музичній премії "Жара", а сама вона стала "співачкою року" в Росії та навіть зацілувала прихильника Кремля.
  • Анна Асті також сміялася з української мови, чим розізлила навіть росіян. Ті були шоковані, що одна з найтитулованіших у Росії співачок, не їхня землячка.