Ролик Алхім викликав обурення серед українців. Але, схоже, блогерку це не бентежить, вона у соцмережі часто публікує відео під музику виконавців з країни-агресора.

Не пропустіть На концерті "Пісні русского міра": зрадниця Таїсія Повалій заспівала українську народну пісню

Тепер Анна під час поїздки на авто співала хіт Алли Пугачової – "Похожая на сон". Алхім навіть заявила, що хотіла б запросити російську примадонну на своє весілля.

Деякі підписники дуже здивувалися вибору пісні. За їх словами, нехай Алла Пугачова й емігрувала з Росії, але проблема не зникла. У Алхім запитали, за що тоді українці борються.

Водночас деякі шанувальники стали на захист Анни. Вони заявили, що російська мова не належить Росії чи Путіну, а "пісні Пугачової гідні поваги".

Днем раніше блогерка також опублікувала відео, як співає пісню російського виконавця Михайла Бублика. Анна додала, що це її улюблена пісня в караоке.

Чому Анна Алхім слухає російську музику

  • Раніше блогерка заявляла, що досі слухає російську музику на стрімінгових платформах, бо їй це подобається. Вона нібито не знала, що так спонсорує окупантів.
  • За її словами, краще слухати російську музику та треки співачки-зрадниці Анни Asti, яка працює в Росії, аніж українських артистів, які співають треки про війну.
  • Крім того, Алхім продовжує розмовляти російською мовою.