Раніше Алхім обізвала жителів західних областей "д**ілами". Їй не сподобалося, що в цих регіонах люди розмовляють українською й можуть вимагати це від гостей.

Цікаво Слава Дьомін назвав ім'я артиста, якого вважає найголовнішим кринжем шоубізнесу: хто це

Тепер Анна вважає українські пісні про війну та "шароварщину" повним несмаком. Блогерка заявила, що вона краще буде слухати російську музику та треки співачки-зрадниці Анни Asti, яка працює в Росії, аніж українських артистів, які співають треки про війну.

Я взагалі не слухаю таку музику. Я проти цього. "Шароващина" – це повна х**ня і мені це не подобається. Є українські пісні, які мені подобаються, але "шароващина" – це несмак, некрасиво і некайфово. Краще Анну Asti слухати, бо в неї в піснях багато сенсу і більше почуттів. А про що я можу думати в машині, коли слухаю цю х**ню?,
– заявила Алхім.

На думку блогерки, зараз артисти хайпують на темі війни, що "принижує" українську культуру.

"За*бали всі ці ракети в піснях. Це раніше люди слухали пісні та згадували про війну, а зараз в нас є інтернет. То що, давайте слухати "шароварщину" та пригадувати, що у нас війна? Це не нагадування, це жах", – додала Алхім.

Попередні скандали з Анною Алхім

  • У той час, як публічні люди масово відмовилися від російської мови, у соцмережах Алхім продовжує розмовляти мовою окупантів.
  • Раніше блогерка також заявляла, що досі слухає російську музику на стрімінгових платформах, бо їй це подобається. Вона нібито не знала, що так спонсорує окупантів.
  • Та й це ще не все. За день до ракетного удару по поліклініці у Дніпрі, який стався вдень 26 травня, вона опублікувала на свою величезну аудиторію інстаграм-сторіс, в якій розкрила номери двох лікарень, де рятують поранених військових. У мережі вважають, що вона могла спровокувати ракетний удар по лікарні.