Разом з нею композицію виконував Кубанський козачий хор. Цей виступ відбувся у Кремлі, проте згодом його покажуть й по російському ТБ, пише 24 Канал.

Не пропустіть Видала маячню про Україну: зрадниця Таїсія Повалій зганьбилась на пропагандистських концертах

Таїсія Повалій заспівала українську народну пісню

Зрадниця виступила з Кубанським козачим хором. Вони заспівали пісню "Ти ж мене підманула" на тлі мальовничих жовтих соняхів. Цей "перформанс" покажуть на російському телебаченні 4 листопада у День народної єдності та День військової слави Росії

Це вже не вперше

  • У 2022 році Повалій виступила у Росії на концерті до 9 травня. На диво, гастролерка заспівала не російськомовну пісню, яких у її репертуарі хоч греблю гати, а композицію Платона Майбороди "Рідна мати моя" ("Пісня про рушник"). Примітно, що пісню зрадниця виконала на тлі пейзажу з синім небом та жовтим житом.
  • Попри війну у новорічну ніч на російських пропагандистських каналах показували розважальне шоу "Блакитний вогник" з артистами, які підтримують геноцид і вбивства українців. На сцені з'явилась і Таїсія Повалій, яка називала війну "складною ситуацією". Вона цинічно заспівала легендарний твір Володимира Івасюка "Червона рута" українською мовою.

Таїсія Повалій влаштувала "шабаш" у Кремлі: дивіться відео онлайн

Якою є позиція Таїсії Повалій щодо війни в Україні: коротко

  • У січні 2022 року співачка в інтерв'ю російським ЗМІ заявила, що "стоїть на боці правди", саме тому підтримує Росію та "звільнення України".

"Я з дитинства звикла бути там, де правда. Тому я – з Росією. Я за те, щоб відбулося повернення із зомбованого стану, в якому знаходиться сьогодні моя Україна, до нормального життя. Усі ці 8 років я жила з нерозумінням того, чому все це відбувається на Донбасі, за що там вбивають людей... Я чекала настання часу справедливості. Нарешті, він настає. У тому, що сьогодні робить Росія, бачу порятунок і свій, і України. Відчуваю, що Росія зараз мене захищає", – каже Таїсія.

  • Верх цинічних та абсурдних заяв артистка доповнила розповіддю про те, як примусово забирала маму з Києва. Повалій розповіла, начебто 26 лютого мала повертатися до Києва, але коли почалась війна, вона вже не змогла поїхати назад. Водночас у столиці залишилась її 80-річна мама, до будинку якої нібито "під'їжджали бійці самооборони та стріляли". Проте у квітні мама виконавиці все ж виїхала до Москви.
  • У жовтні минулого року артистку заскочили в компанії путіністки Лариси Доліної. Разом з ними був і чоловік зрадниці Повалій, продюсер Ігор Ліхута. Фанати Путіна зібралися за одним столом в ресторані у Москві та весело наспівували англомовні пісні. Підспівувала, щоправда, лише Доліна, Повалій і Ліхута аплодували й посміхалися.
  • Не так давно співачка взяла участь у пропагандистських заходах у Кемерово та Уфі. На гала-концерті "ПесниZаРодину" зрадниця розважала громадян країни-терористки з піснями про "Русь" на тлі кокошників та кремлівської символіки з літерами "z". В Уфі натомість пройшов фестиваль "Время героев". Артистка звернулась до кількох десятків росіян на напівпорожній площі міста та зізналась у любові до Росії: "Хочеться сьогодні сказати слова подяки улюбленій країні, великій країні. Росія, я люблю тебе. Люблю вас, мої дорогі".