Впродовж останніх кількох років, поки тривав шлюборозлучний процес з Піттом, Анджеліна намагалась отримати більшу опіку над дітьми. Тепер вона використовуватиме будь-які способи, щоб оскаржити рішення суду, повідомив інсайдер. Зараз вона "шалено розчарована" рішенням судді Джона Аурдеркірка. Водночас Бред Пітт дуже радий, що зможе бачитися з дітьми.

Читайте також Бред Пітт виграв суд проти Анджеліни Джолі: хто тепер опікуватиметься дітьми

Свідчення Анджеліни не заслуговують на довіру. Це рішення було засноване на великих свідченнях людей, які проводили час з дітьми, і шанованих професіоналів. Вона ніколи йому не пробачить це. Джолі використовуватиме всі можливості, щоб оскаржити рішення суду. Анджеліна каже, що це далеко не кінець, і все ще вірить, що справедливість візьме верх,
– повідомив інсайдер.

Варто додати, що опіка Пітта та Джолі поширюється на дітей: 17-річного Пакса, 16-річну Захару, 14-річну Шайло і 12-річних близнят Вів'єн і Нокса. 19-річний син Меддокс, який має проблеми у стосунках з Бредом, не підлягає під опіку батьків. Раніше хлопець просив відмовитись від прізвища батька та навіть виступав у суді проти нього. Він підтримує хороші стосунки з Анджеліною, поки навчається у Південній Кореї.

Що відомо про суддю у справі опіки

  • У серпні 2020 року Анджеліна Джолі подавала позов дискваліфікувати суддю Джона Аурдеркірка. За словами акторки, приватний суддя надто пізно повідомив стороні Джолі про його робочі відносини з адвокатом Пітта, а зв'язок з ним може вплинути на об'єктивність.
  • Сторона Пітта назвала звернення Джолі "завуальованою спробою затримати розв'язати питання щодо розлучення".
  • Та голлівудській зірці не вдалося відсторонити суддю. Все тому, що Джон Аурдеркірк вчасно оприлюднив всі справи стосовно юридичної фірми, що пов'язувала його з Бредом Піттом. Тож Анджеліна Джолі могла б відмовитися від послуг судді ще 2 роки тому.
  • Наприкінці травня Анджеліна Джолі у черговий раз подала документи у Другий окружний апеляційний суд Каліфорнії з вимогою відсторонити суддю Джона Аурдеркірка від справи про опікунство над її з Бредом Пітом дітьми.