Знаменита акторка Анджеліна Джолі у черговий раз подала документи у Другий окружний апеляційний суд Каліфорнії з вимогою відсторонити суддю Джона Аурдеркірка від справи про опікунство над її з Бредом Пітом дітьми.

Радимо прочитати Батько Анджеліни Джолі прокоментував розлучення доньки з Бредом Пітом

Чому Анджеліна Джолі вимагає змінити суддю

Знаменитість заявила, що їй відмовили у справедливому розгляді справи, що її обурює. Команда акторки розповіла, що Анджеліні Джолі не надали можливості представити докази, які мають вплив на благополуччя і життя дітей. Тобто суддя знехтував свідченнями дітей Пітта і Джолі.

Не врахував належним чином... інформацію щодо їхнього досвіду, потреб або побажань, що суперечить законодавчому кодексу штату, який дозволяє неповнолітнім 14-17 років свідчити,
– вказано в судових документах.

Натомість адвокати Бреда Пітта переконані, що суддя розглянув справу масштабно упродовж останніх місяців і прийняв справедливе попереднє рішення. Юристи актора зазначили, що свідчення, які його ексдружина представила суду, не заслуговують на довіру.

Вже зовсім скоро суддя повинен винести остаточне рішення щодо спільної опіки над дітьми. Та це рішення не влаштовує зіркову матусю.

Нагадаємо, що Анджеліна Джолі заявляла, що хоче представити у суді докази щодо домашнього насильства. У суді дав свідчення проти батька син Меддокс. Він також відмовився від прізвища Пітт.

Не перша спроба відсторонити суддю

  • У серпні 2020 року Анджеліна Джолі вже подавала позов дискваліфікувати суддю Джона Аурдеркірка. За словами акторки, приватний суддя надто пізно повідомив стороні Джолі про його робочі відносини з адвокатом Пітта, а зв'язок з ним може вплинути на об'єктивність.
  • Сторона Пітта назвала звернення Джолі "завуальованою спробою затримати вирішити питання щодо розлучення".
  • Та голлівудській зірці не вдалося відсторонити суддю. Все тому, що Джон Аурдеркірк вчасно оприлюднив всі справи стосовно юридичної фірми, що пов'язувала його з Бредом Піттом. Тож Анджеліна Джолі могла б відмовитися від послуг судді ще 2 роки тому.