Раніше акторка розповідала, що щодня спілкується з чоловіком, він постійно на зв’язку. Вона відправила йому відео, як син дивиться на їхнє сімейне фото і каже, що чекає тата.

До теми Ірина Федишин повідомила про загибель земляка-бійця ЗСУ, якому допомогла з авто

Тепер Наталка повідомила, що чоловік Андрій Федінчик написав заповіт на її ім'я. "Мій чоловік написав заповіт, усе оформлено на мене", – підтвердила вона.

Як Денисенко реагує на це

Акторка зізнається, що її подружки сміються, мовляв вона гарно влаштувалася. "Чоловік каже, що так і треба", – додає Наталка.

Водночас сама Денисенко запевняє, що намагається про це не думати. "Я впевнена, що все буде добре", – відповіла акторка.

Дивіться розмову з Наталкою Денисенко: відео ЖВЛ


Нагадаємо, що Наталка Денисенко й Андрій Федінчик одружилися у 2017 році. У них є син Андрій.

До слова, в кінці лютого Наталка Денисенко зворушливо привітала свого чоловіка-військового з днем народження. Також дружина показала захоплюючі фото Андрія Федінчика з передової, на одній світлині він з гранатометом в руках.

Раніше ведуча Маша Єфросиніна теж розповіла, що її чоловік Тимур написав заповіт. На її думку, це означає, що він десь усередині попрощався зі нею. "Це означає, що він обрав війну, а не мене з нашими дітьми. Я працюю для того, щоб бути в здоровому глузді, коли мій чоловік повернеться. І коли він дуже сильно зміниться. А він зміниться. Це вже відбувається", – додала вона.