Андрій Джеджула відмовився від сексу

Чоловік зізнався, що прийшов до цього несвідомо і ймовірно через сварки з дружиною, які відбувались на всю країну. До Великодня він не займається сексом, хоча на початку йому було складно, оскільки любить інтимні задоволення і ніколи би не зміг повністю від цього відмовитись.

Читайте також Недостатньо сексу, – Орландо Блум приголомшив відвертим зізнанням про життя з Кеті Перрі

Спочатку тебе долають думки, бажання, концентрація слабшає! Як і в питаннях позбавлення від звичок, є кризовий термін, після проходженню якого ти перестаєш бути заручником потягу! Знаходиш задоволення в інших речах і заняттях! І як показує практика, все у вашому житті підвладне самоконтролю! Все у вас в голові!
– розповів шоумен.

Він додав, що саме у час Великого Посту варто "привести думки до ладу, думати про духовне, усвідомлювати свої наміри, цілі і плани", а також думати про рідних, творчість, роботу. Андрій Джеджула переконаний, що за 40 днів посту не втратить навичок, тому що тут все, як "їзда на велосипеді чи плавання" – повернеться у будь-який момент, коли цього забажає людина.

Раніше чоловік також розповідав, що вже не перший рік обмежує себе в їжі під час Великого посту. Він це робить для того, щоб мати чистий розум.

Що відомо про стосунки Андрія Джеджули з дружиною:

  • Наприкінці грудня 2020 року вагітна дружина Юлія Леус ледь не втратила дитину через сильний стрес, у якому начебто був винний шоумен Джеджула.
  • Згодом вона назвала чоловіка аб'юзером та розповіла, що він піднімав на неї руку. Тоді ж вона вирішила не вказувати його ім'я як батька донечки та натякала на розлучення.
  • Такий скандал сам Джеджула пояснив ревнощами дружини до співачки Насті Каменських, з якою він зробив фото на корпоративі. На його думку, Леус розіграла загрозу викидня.
  • Зараз пара продовжує жити разом після народження доньки 25 лютого і наразі не згадує за розлучення. Юлія зізнавалась, що вдячна чоловік, що він допомагає їй у догляді за донькою.