Подружжя українського шоумена Андрія Джеджули та моделі Юлії Леус очікує на народження дитини. Днями дружина ведучого повідомила про загрозу викидня. Вона звинуватила в цьому чоловіка. Про це Юлія написала на своїй інстаграм-сторінці.

До слова Був посттравматичний шок, – Птушкін про маму, яка евакуювалась з Луганська на початку війни

Юлія Леус повідомила про загрозу викидня

У понеділок, 28 вересня, модель показала фото з лікарняної палати, де вона лежить під крапельницями. Зірка повідомила про те, що через сильний стрес її самопочуття погіршилось, і тому вона може втратити дитину.

Вже сьогодні, 29 вересня, Юлія Леус оприлюднила допис, у якому подякувала прихильників за підтримку. Також вона написала, що рада, що може не тримати в собі образу.


Юлія Леус в лікарні / Instagram / @yla__yla

"Запитували мене – він діва, мстити буде? Звичайно буде, як і всім іншим завжди мстився, обливав брудом, а я, дурненька, теж спочатку вірила, мені однаково, хай поливає, і потонемо в своїй брехні! Для мене зараз найголовніше – здоров'я моєї дівчинки, яке він вчора підбив, про себе мовчу! Я зі вчора ще не спала, намагалася, але не змогла, а з 6 ранку вже пішли всі аналізи і лише ось знову поклали під крапельницю!" – заявила Юлія Леус.

Лікарі запевнили дружину Андрія Джеджули, що з малюком все буде добре. Хоч Юлія додала, що досі відчуває біль. Вона також зазначила, що дівчинка важить 2100 грамів. Їй нещодавно вдалося побачити обличчя крихітки.

Андрій Джеджула, поки що, нічого не відповів. Але зазначив, що проведе інстаграм-ефір, де відповість на запитання підписників.