28 грудня вагітна модель Юлія Леус потрапила до лікарні через сильний стрес і погане самопочуття. У погіршенні свого стану та загрозі викидня вона звинуватила зіркового чоловіка Андрія Джеджулу, пояснивши, що той піднімав руку та байдуже ставився до неї. Ведучий розповів свою версію скандалу для видання "КП в Україні".

До теми Піднімав руку: вагітна дружина Андрія Джеджули заявила, що її чоловік – аб'юзер

Чому Андрій Джеджула посварився з дружиною

Шоумен запевнив, що Юлія Леус дуже ревнива, а на тлі підвищеного гормонального фону ситуація лише загострюються. За його словами, причиною розлучення пари минулого року стали ревнощі дружини. Тоді моделі не сподобалися інстаграм-сторіс, які виклали в мережу з її чоловіком. Цього разу Юлія розлютилась через фото коханого зі співачкою Настею Каменських.

Їй не сподобалося, що я виставив фотографію з Настею Каменських з роботи. Скажемо так, для неї вона була недостатньо одягнена,
– пояснив Андрій Джеджула.

Ведучий пояснив, що приводу для ревнощів немає, адже з артисткою вони товаришують давно. Крім того, через новорічні корпоративи та ремонт вдома він з ранку до ночі на роботі. За словами Джеджули, вже чотири роки він живе під суворим контролем дружини.

"По факту, мені заборонені соціальні контакти, я живу в тотальному контролі. Затримаюсь десь на п'ять хвилин і починаються вже істерики. Це було і раніше, але зараз це в сотні разів сильніше", – поділився зірка.


Андрій Джеджула з Настею Каменських / Фото Instagram / @djedjula

Чому Андрій Джеджула не навідує дружину в лікарні

Під час прямого ефіру в інстаграмі Юлія Леус наголосила, що чоловік та батько майбутньої дитини не приходить до неї в лікарню. Жінку навідує лише старша донька Ангеліна та друзі. Андрій Джеджула зізнався, що дійсно не навідує дружину, адже підозрює, що загрозу викидня вона могла розіграти, адже перед госпіталізацією зібрала всі необхідні речі та залишила коту їжу на два дні.

"Я не хочу відвідувати її в лікарні. Це моя принципова позиція. Я досі не впевнений, чи все так є насправді або це розіграно. У неї на картці є пристойна сума грошей, вона може оплатити все, що завгодно", – зауважив шоумен.

Він додав, що руку на дружину не піднімав, тому готовий до з'ясування ситуації з поліцією після того, як Юлія зніме побої. На його думку, жінка хоче "напаскудити в тапки" та знаходить найболючіші місця, щоб ранити коханого.


Андрій Джеджула з вагітною дружиною / Фото Instagram / @djedjula