Український артист Андрій Данилко подорожує Європою з концертами на підтримку країни. Днями він приїхав до Латвії.

Читайте також Калуш розповів, яка місія українського артиста: гурт виступив на концерті в Любліні

Андрій Данилко вийшов на сцену без вбрання

Данилко в образі Вєрки Сердючки 17 вересня виступив у Ризі на концертному майданчику Wondersala. Він виконав хіт Євробачення-2007, який з 24 лютого звучить як Dancing Russia Goodbye.

Вєрка Сердючка виступила на сцені зі своїми відомими піснями, підіймала прапор України. За зіркою підсвічувалися різні написи у стилі F*ck the war. 18 вересня вона виступить у Вільнюсі.

Також у якийсь момент артист вперше не в образі Сердючки вийшов на сцену під час концерту.

Ніколи так швидко не переодягався. Я вперше це роблю. Тільки завдяки вам. Russia Goodbye!
– сказав Андрій Данилко.

Андрій Данилко вийшов на сцену без вбрання Сєрдючки: дивіться відео

Останні новини про концерти на підтримку України

  • 8 вересня Оля Полякова виступила на музичному фестивалі в Ізраїлі. На концерті вона нагадала про вторгнення росії в Україну, але її несподівано освистали. Та зірка не розгубилась і відповіла фанатам путіна.
  • Ще дві вкрай неприємні ситуації сталися з концертами гурту "ВВ" та "Жадан і Собаки". Виступ гурту "Воплі Відоплясова" мав відбутися у Гамбурзі, але його скасували. Олег Скрипка думає, що це справа рук росіян.
  • Концерт гурту "Жадан і Собаки" у Мілані, що був запланований на 2 вересня, скасували організатори. Італієць написав Сергію Жадану, що в його країні протизаконно збирати гроші "на війну", чим обурив співака й письменника.